טיפול בנעלי בית

כשכואב, כשעצוב, כשתקוע, כש"אני לא יכול יותר", כשדברים לא זזים…  יש תקווה!

תהליכים קצרים וממוקדי תוצאה, חיזוק ותמיכה במצבי חולשה של החיים, איתור ומיקוד נקודות החוזק, שיקום הערכה העצמית והמוטיבציה לשינוי, שיפור ברווחה הנפשית והרגשית, זיהוי והגדרת מטרות על בסיס אהבה עצמית וכמובן טיפול בבעיות פיזיות.

איך?

שילוב של טכניקות ריפוי והתאמתן לצרכים הספציפיים של המטופל.

תהליך הטיפול מתבצע באמצעות שיחה טלפונית או בסקייפ.  

בשיחה האדם מעלה את הנושא בו הוא רוצה לטפל, החל ממציאת עבודה, זוגיות ועד החלמה ממחלה.

הטיפול יכול לשנות את חייכם בדרכים נפלאות ועוצמתיות בכל אחת מרמות הקיום: הפיזית, הרגשית והרוחנית. כשמרכזי האנרגיה בגוף פתוחים, האדם מתמודד בחייו וחווה אותם ממקום מאפשר יותר ובאופן טבעי יותר.

מהם יתרונות הטיפול?

הטיפול יוצר תהליך איזון אנרגטי של הגוף ויוצר בו הרמוניה, גורם לתחושה של שלווה ושלמות, מצב של תחושה חיובית, תחושה כללית טובה.

הטיפול מסייע לפתח מודעות גבוהה יותר לצרכים האמיתיים של גופכם.

הטיפול תומך ביכולתו הטבעית של הגוף לרפא את עצמו ומאיץ אותה, הוא מסייע בהקלה בכאבים ובסימפטומים אחרים בזמן שהוא מנקה את הגוף מרעלים.

הטיפול מסייע בהתמודדות רגשית מאוזנת יותר, הוא יעודד אתכם לבחון את תגובותיכם הרגשיות ולוותר על הרגשות השליליים מצד אחד, ומצד שני להגביר את איכויות האהבה, האכפתיות, השיתוף, האמון והרצון הטוב.

הטיפול מחדד את היכולות האינטואיטיביות ואת תחושת הבטן ומעודד את האדם להגשים את הפוטנציאל האישי שלו תוך כדי תובנה ומודעות עצמית ברמה גבוהה ביותר.

הטיפול יסייע לכם לקבל באהבה את עצמכם, יחבר אתכם לאומץ לב כדי לשנות את הדברים שיש ביכולתכם לשנות ומאפשר לכם לקבל בשלווה את הדברים שאין באפשרותכם לשנות.

כיצד עובד טיפול מרחוק?

הטיפול הוא בגוף האנרגטי, ולכן נוכחותו הפיזית של המטופל  אינה הכרחית, וזה אחד היתרונות הבולטים של השיטה כך שמתאפשר למטופל להיות בכל מקום בארץ ובעולם והטיפול מוכל בכל מקום.

הריפוי מתקיים תוך אינטראקציה של התהליך הטיפולי של המטפל, בד בבד עם הנכונות להחלמה ולקיחת אחריות של המטופל (לעיתים המטופל צריך להגיע לתובנות מסוימות בהדרכת המטפל).

הטיפול מרחוק מלווה בשיחה טלפונית לצורך הכרות והבנת הסיבה שעבורה נדרש הטיפול, רוב הטיפול נעשה מול המטופל טלפונית, ומלווה בהסברים על מצבו, הסיבה שגרמה לבעיה ושינוי דפוסי חשיבה ומודעות. במהלך השנים צברתי הצלחות בטיפול מרחוק במגוון נושאים ובעיות ברמה הפיזית ונפשית כאחד!

לתאום פגישה, התקשרו  052-3854919, או באימייל Biorgonome@gmail.com