תוצאות טיפול - בדיקת מעבדה

מצאתי לנכון לשתף אתכם בניסויים שערכתי במטרה לבדוק את השפעת הטיפול האנרגטי אותו אני מבצעת במהלך הטיפול באמצעות מבדקים בתאי דם חיים.

הבדיקה מתבצעת ע"י מיקרוסקופ ייחודי וטיפת דם מהאצבע ומאפשרת הצצה אל מערכת הדם.

הבדיקה מתבצעת על הדם החי, כפי שהוא בזמן אמת על התאים האדומים, הלבנים ונוזל הפלסמה. מערכת הדם היא מרכיב מרכזי בגופנו המשקפת את מצב בריאותנו בזמן אמת ומנגד את התנאים המאפשרים התפתחות מחלות וסימפטומים.

באפשרות תמונת דם מיקרוסקופית ניתן לקבל מידע כמו: איכות ותפקוד הכדוריות האדומות והלבנות, איכות נוזל (פלסמה) הדם, הימצאותן של פתוגנים בדם ועוד.

לאחר בדיקת מספר נבדקים בשיטה זאת, מוצגת כאן בדיקה להתרשמותכם, דגימות אלו נלקחו לפני ואחרי שטיפלתי כדי להציג את איכות הטיפול. הדגימות נלקחו  בהפרש של כחצי שעה (משך הטיפול שהתבצע) בין שתי הבדיקות.

 

חשוב להדגיש ולציין שמטרת הבדיקה אינה לצורך אבחון מחלה או פתולוגיה כזו או אחרת ולא באה להוכיח הוכחות מדעיות כלשהן, אלא מטרת הבדיקה לבדוק את השינוי שחל בדם כתוצאה מהטיפול הביואורגונומי , כי אין כמו מראה עיניים!

להלן תמונות שצולמו טרם תחילת הטיפול:

בתמונות אלו ניתן לראות תאי דם צמודים זה לזה וזאת כתוצאה מחומציות יתר (גופנו בנוי לתפקד בסביבה בסיסית, אך בתהליך ייצור האנרגיה ובתהליכים פיזיולוגיים - עיכול, פירוק חומרים ועוד - נוצרות חומצות מטבליות).

חומציות יתר גורמת לתאי הדם להיצמד האחד לשני וכתוצאה מפסיקים לתפקד ביעילות, זרימת הדם משתבשת, פעילות הלב מתגברת ופוחתת אספקת

החמצן לשרירי ורקמות הגוף

בנוסף, ניתן לראות כי כדוריות הדם שקועות, מה שמעיד על חוסר בנוזלים.

כדוריות דם אדומות בצורה של גלילי מטבעות מעידים על נוכחות של שומנים וחלבונים בלתי מעוכלים.

ספיגה של שומנים וחלבונים חיונית לרפואת הגוף, משום שאלה הם "אבני הבניין" שלו . יתר על כן,במצב זה יש לגוף נטייה להחזיק פחות חמצן, מה שעלול לגרום לעייפות /תשישות ולירידה בחילוף החומרים .

בתמונה זו אנו רואים גוש של כולסטרול

הצטברות של פסולת בדם המהווים מכשול לזרימת דם תקינה: לכלוך, חומצה, קנדידה ועוד...

בתמונה זו אנו רואים תאי דם לבנים צמודים דבר המעיד על אפשרות לדלקת בגוף.

להלן תמונות שצולמו מיד עם סיום הטיפול (כ 30 דקות):

מיד עם תחילת הטיפול ניתן לראות שיפור ניכר בשינוי בצורתן ובצמידותן של כדוריות הדם האדומות האחת לשניה.  

ניתן לראות שיפור ניכר בגודל ובצורה של כדוריות הדם הלבנות המשתתפות בהגנה על גופנו מפני מזיקים ופולשים.היפרדות זאת מאפשרת לזרימה טובה יותר של כדוריות הדם

תמונה זו מייצגת תאי דם תקינים. נוזל הדם נראה נקי, תאי הדם אחידים בגודלם ובצורתם, תאי הדם אינם צמודים מופרדים מה שמאפשר זרימה תקינה בתוך נימי הדם.

על כן, אחד היתרונות הישירים והעיקריים של  הטיפול האנרגטי הוא השיפור המשמעותי בחילוף החומרים, ושיפור ההפעלה והשחזור של אנרגיית החיים הזורמת בגופך!

 

בקרב כל הנבדקים  ניכרה הנטייה של כדוריות הדם האדומות להיפרד זו מזו לאחר הטיפול, עם זאת, המרחק בין הכדוריות שונה מאדם לאדם, דבר זה עשוי להסביר מדוע התוצאות יכולות להשתנות מאדם לאדם .

 

שוב חשוב להדגיש ולציין שמטרת הבדיקה אינה לצורך אבחון מחלה או פתולוגיה כזו או אחרת. מטרת הבדיקה לבדוק את השינוי כתוצאה מהטיפול הביואורגונומי , כי אין כמו מראה עיניים!

לתאום פגישה, התקשרו  052-3854919, או באימייל Biorgonome@gmail.com