ביואורגונומי- החוש השביעי

 ריפוי באמצעות כוונה

ביואורגונומי משולב- משלב את הביואורגונומי / ביואנרגיה הקלאסי עם דיקור, הילינג, אימון אישי תהליך הגוף והנפש.

גישה זאת הפכה לפורצת דרך בתחום הרפואה ההוליסטית היות והיא מהווה יחידה שלמה המספקת פתרון כולל לטיפול וריפוי, תוך שילוב עבודה בין המודע לתת המודע.

ביוארוגונומי משולב נוצר לאחר תהליך הבנה כי רק טיפול אנרגטי לא מסייע לריפוי לאורך זמן ואם האדם בתהליך הטיפול לא מגיע לתובנה בגינה הבעיה נוצרה, לא נוצר תהליך ריפוי מלא ויסודי ומכאן הבעיה יכולה לחזור שוב.

התהליך הינו קצר וממוקד תוצאה ומתבצע בשילוב עפעוף, תוך תקשורת עם האנרגיה הקוסמית שמאופיינת בתדר של אהבה ללא תנאי, של ידיעה עמוקה של כל הנעשה, ללא שיפוטיות.

כאשר המטפל מצוי בתדר הביואורגונומי, תת המודע של המטופל נגיש, והוא יכול להעלות אל מודעות המטופל אמונות ודפוסים שהיו עלומים עד כה. וכך, לעתים לראשונה, אדם יכול להבין מדוע הוא נוהג בצורה שמסבה לו צער, כאב, למה הופיעה מחלה מסוימת בחייו, למה אינו מצליח למצוא זוגיות...

הטיפול הביואורגונומי יוצר תהליך איזון אנרגטי של הגוף ויוצר בו הרמוניה, גורם לתחושה של שלמות, מצב של תחושה חיובית, חיבור לתחושה שאתה בכיוון הנכון ותחושה כללית טובה.

הטיפול מסייע לפתח מודעות גבוהה יותר לצרכים האמיתיים של גופכם.

הטיפול תומך ביכולתו הטבעית של הגוף לרפא את עצמו ומאיץ אותה, הוא מסייע בהקלה בכאבים ובסימפטומים אחרים בזמן שהוא מנקה את הגוף מרעלים.

השפעות רגשיות של הטיפול:

הטיפול מסייע בהתמודדות רגשית מאוזנת יותר, הוא יעודד אתכם לבחון את תגובותיכם הרגשיות ולוותר על הרגשות השליליים מצד אחד, ומצד שני להגביר את איכויות האהבה, האכפתיות, השיתוף, האמון והרצון הטוב.

השפעות רוחניות של הטיפול:

הטיפול מחדד את היכולות האינטואיטיביות ואת תחושת הבטן ומעודד את האדם להגשים את הפוטנציאל האישי שלו תוך כדי תובנה ומודעות עצמית ברמה גבוהה ביותר

הטיפול יסייע לכם לקבל באהבה את עצמכם בשלמות, מחבר לאומץ לב כדי לשנות את הדברים שיש יכולת לשנות, מאפשר לקבל בשלווה את הדברים שאין אפשרות לשנות.

לתאום פגישה, התקשרו  052-3854919, או במייל Biorgonome@gmail.com